Přihlásit se

Heslo jsem zapomněl

Jsem tu poprvé a chci se registrovat

Položit dotaz

Načíst

Novinka skladem - FOS Ewe Keto

Efektivní podpora při výskytu ketózy

Na začátku laktace se mohou ovce nebo kozy nacházet v negativní energetické bilanci, která je kompenzována mobilizací tělesného tuku. Tento tuk je primárně transportován do jater předtím, než bude přenesen do vemene. U vysokoprodukčních ovcí a koz není kapacita jater k metabolizaci tuku dostatečná. Výsledkem těchto procesů jsou chemické látky - ketony, jejichž vyplavování do krve může vést ke ketózám a to i v pozdější fázi laktace. Abychom se vyhnuli těmto problémům, je nutné zvýšit energetický příjem, jak je to jen možné.

Na podporu vysoké produkce mléka je důležité ovce a kozy dotovat glykogenní energií. Pro tento účel jsme vyvinuli FOS Keto Ewe s hlavním podílem propylenglykolu a látek zajišťujících chutnost. Navíc obsahuje vitamín E na podporu reprodukce. Niacin a B12 pro podporu metabolismu energie. Zinek pro podporu kvality rohoviny. Cholin pro podporu trávení tuků. Pokud není ketóza pod kontrolou, vzniká vysoké riziko výskytu mastitid, reprodukčních problémů a onemocnění paznehtů.

FOS Ewe Keto je na bázi propylenglykolu se zárukou chutnosti pro obnovu glykogenní energie, obsahuje vitamin E na podporu reprodukce, niacin a vitamin B 12 pro obnovu metabolismu energie a zinek pro kvalitu paznehtů a cholin podporuje trávení tuků.

FOS Ewe Keto omezuje problémy s acetonémií, zlepšuje funkci metabolismu a zvyšuje produkci mléka.

Více info o FOS Ewe Keto ZDE.

Přihlásit odběr novinek