Přihlásit se

Heslo jsem zapomněl

Jsem tu poprvé a chci se registrovat

Položit dotaz

Načíst

Krmiva Brandon - jiný koncept

Brandon - hypoalergenní výživa pro koně s glyx-faktorem

  • Brandon je jedinečný, inovativní, hypoalergenní výživový krmný koncept zakládající se na nejaktuálnějších výživově fyziologických poznatcích. Jedná se o plnohodnotné, chutné krmivo pro koně s nízkým alergenním potenciálem, které je plně vitaminizováno a mineralizováno.
  • Brandon je klinicky ověřený produkt a je velice vhodný pro koně s nejrůznějšími požadavky na složení celkové denní krmné dávky. Díky nízkému glykemickému indexu ( *Glyx-faktor )  je Brandon vhodný i speciálně pro koně, u kterých je nutné dbát na nízký obsah lehce stravitelné energie.
  • Hlavní složkou krmiva je vysoce hodnotná vojtěška z oblasti Champagne. Zvláštní pěstební podmínky a procesy zpracování přispívají k udržení vysoké kvality bohatě obsažených funkčních živin. Krmivo neobsahuje melasu. Namísto běžných obilnin je v krmivu XP pro sportovní koně využito proso kvůli absenci lepku a nízkému alergickému potenciálu. Na výběr je ze tří typů základních krmiv - XL, XS a XP.  XL - bez obilnin a melasy, nízký glykemický index, XP pro koně v lehčí a ž střední zátěži, bez melasy a s nízkým glykemickým indexem, XP müsli pro sportovní koně s nízkým glykemickým indexem ale vysokým obsahem energie.

 

Přihlásit odběr novinek