Granofyt facebook ikona Granofyt google+ ikona Granofyt youtube ikona
Právě se nacházíte: Slevy

DOPRAVA ZDARMA

Neplatíte navíc doběrečné ani balné.

od 3000 Kč

SLEVY A VÝHODY

Každý registrovaný zákazník získává automaticky slevu 2 %. S každým nákupem navíc získáte:

 • Slevy z obratu až 8 %
 • Bonusové body do věrnostního programu

Více informací

Prodejna v Rudné

Na osobní odběr sleva až 7 %
Otevřeno: Po-Pá 8-18

+420 734 313 837

info@granofyt.cz

Odkaz na mapu

Nutriční poradce

Má Váš kůň zdravotní problém či se chcete jen ujistit, že krmíte správně? Je tu pro Vás zkušený poradce.

+420 604 359 965

denisa.szaboova@granofyt.cz

Více kontaktů

živefirmy

 

Slevový a věrnostní program

Zpět na úvodní stranu

KUMULOVANÉ OBRATOVÉ SLEVY

 • Registrovaní zákazníci jsou zařazeni do pásem podle celkového dosaženého obratu s DPH za předchozích dvanáct měsíců. Podle dosaženého kumulovaného obratu je zákazníkovi přiřazena procentuální sleva.
 • Pokud jste již stálým zakazníkem a pravidelně odebíráte naše výrobky, vytvořte si prosím registraci a potom nám napište na info@granofyt.cz nebo vyplňte formulář rychlá poptávka s dotazem "chci nastavit slevu dle obratu"
Obrat Sleva Produkty
Nová registrace 2 % všechny produkty
20.000 - 34.999 Kč 4 % Podestýky
35.000 - 64.999 KČ 6 % Podestýky
65.000 - 149.999 KČ 8 % Podestýky
NAD 150.000 KČ Individuální nabídka prodejce

OSOBNÍ ODBĚR- Výhodné!

Mate možnost vlastní dopravy? Zvolte při svém nákupu „Osobní odběr“ a dostanete od nás při vyzvednutí zboží slevu, která se samozřejmě sčítá s ostatními slevami.

Objednávky nad Sleva
2.500 Kč 3 %
5.000 Kč 5 %
10.000 Kč 7 %

Například: Nově registrovaný zákazník na www.granofyt.cz nakoupil zboží v hodnotě 2.500 Kč. V košíku zvolil při způsobu platby a dopravy osobní odběr. Při vyzvednutí zboží na prodejně v Rudné dostal slevu 5 %. Ceny jsou uvedeny s DPH

BONUSOVÉ BODY A VĚRNOSTNÍ PROGRAM

Každý produkt Věrnostního programu má přiřazený příslušný počet bodů. Bonusové body se automaticky načítají do Věrnostního programu vždy po úspěšně realizovaném nákupu registrovaného zákazníka.

Odměna:

Za nasbírané body je možné nakupovat výrobky v sekci věrnostní program.

Hodnotu získaných bodů za nákupy zjistíte jako registrovaný zákazník na: prověďte, prosím, registraci nebo se přihlašte.

Hodnotu bodů zjistíte v nastavení účtu po přihlášení.

1. PODMÍNKY PRO SLEVOVÝ A VĚRNOSTNÍ PROGRAM

 • 1.1. Kumulovaná obratová sleva dále jen "sleva" je poskytována na základě výše odběrů Kupujícího. Odběrem se rozumí skutečně odebrané, fakturované zboží dále jen "odběr". Svůj odběr vidíte v uživatelském účtu.
 • 1.2. Prodávající si vyhrazuje právo neudělit slevu Kupujícímu, resp. vyloučit Kupujícího ze slev a Kategorie slev, případně nedodat zboží, při opakovaném porušení obchodních podmínek a podmínek uplatnění slevy Prodávajícího.
 • 1.3. Dosažená věrnostní sleva je platná po dobu existence uživatelského účtu, tedy nepřetržitě.
 • 1.4. Věrnostní slevu nelze kombinovat s jinými typy slev, vždy platí vyšší sleva.

2. PODMÍNKY PRO UPLATNĚNÍ SLEVY

 • 2.1. Právo využívat slevy má pouze Kupující vlastnící uživatelský úče v internetovém obchodě www.granofyt.cz popsaný všeobecnými obchodními podmínkami zejména ustanovením 2. Uživatelský účet.
 • 2.2. Po dosažení hranice odběru zobrazeného výše v bodě 1. má Kupující, za předpokladu splnění podmínek pro udělení slevy, právo na přeřazení do dané slevové kategorie.
 • 2.3. Právo na přeřazení Kupujícího do dané kategorie slev vzniká až v okamžiku dosažení potřebného odběru na uživatelském účtu.
 • 2.4. Výše odběru, ze kterých je počítána sleva, je vázána k danému uživatelskému účtu daného uživatele. Pokud má kupující registrováno více uživatelských účtů, není povinností prodávajícího toto evidovat a odběry na různých účtech sčítat. V tomto případě Prodávající neodpovídá za výši přidělené slevy ani za výší odběru Kupujícího.
 • 2.5. V případě, že zjistíte nesoulad Vašeho zařazení v kategorii slev, kontaktujte nás elektronickou poštou na adresu info(zav)granofyt.cz

Zpět nahoru

český výrobek spolehliva firma

Všechna práva vyhrazena

Jakékoli užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování textů, fotografií a jiných dat je bez souhlasu provozovatele zakázáno.

Facebook odkaz Google+ odkaz Youtube odkaz
2015 © Granofyt.cz - Chrášťany 43, Rudná u Prahy 252 19 Kontakt: +420 734 313 837 , E-mail: info@granofyt.cz