Přihlásit se

Heslo jsem zapomněl

Jsem tu poprvé a chci se registrovat

Položit dotaz

Načíst

Omezený provoz

Vážení zákazníci,

z důvodu aktuální situace šíření Koronaviru v ČR bychom Vás rádi informovali o opatřeních, které jsme pro ochranu nás všech zavedli. Vzhedem k tomu, že náš tým je relativně malý, níže uvedená preventivní opatření mají předejít uvalení možné karantény, což by znamenalo úplné omezení našich služeb.

  1. Naše kamenná prodejna v Chrášťanech u Prahy zůstává otevřena dle standardní otevírací doby, ale v omezeném režimu, tzn. samotný prostor prodejny je pro zákazníky v tuto chvíli uzavřen a prodej/výdej zboží bude probíhat v prostorách vjezdu do areálu společnosti Granofyt.
  2. Zákazníkům bez předchozí internetové objednávky doporučujeme, aby si zboží, které chtějí zakoupit vybrali předem na našem e-shopu Granofyt.cz a ověřili si jeho skladovou dostupnost.
  3. Zpracování a doručování internetových objednávek funguje i nadále bez omezení.
  4. Veškeré platby jsou omezeny pouze na bezhotovostní platební styk (platba převodem, platba kartou online, nebo platba kartou na prodejně).

Zároveň žádáme zákazníky, kteří se v uplynulých 14-ti dnech vrátili ze zahraničí, či projevují jakékoli příznaky onemocnění COVID-19 způsobené koronavirem, aby nenavštěvovali naší prodejnu a provedli objednávku online přes náš e-shop Granofyt.cz.

Pevně věříme, že vzniklá situace nebude trvat dlouho a brzy se vrátíme ke standardnímu provozu, na který jste zvyklí.

Děkujeme za pochopení.

Tým GRANOFYT

Přihlásit odběr novinek