Přihlásit se

Heslo jsem zapomněl

Jsem tu poprvé a chci se registrovat

Položit dotaz

Načíst

Omezený provoz

Vážení zákazníci,

z důvodu velmi vážné situace šíření koronaviru v ČR bychom Vás rádi informovali o opatřeních, které jsme pro ochranu nás všech opětovně zavedli. Vzhledem k tomu, že náš tým je relativně malý, níže uvedená preventivní opatření mají předejít uvalení možné karantény, což by znamenalo úplné omezení našich služeb a zavření kamenné prodejny.

  1. Naše prodejna v Chrášťanech u Prahy zůstává otevřena dle standardní otevírací doby, ale v omezeném režimu, tzn. samotný prostor prodejny je pro zákazníky v tuto chvíli uzavřen a prodej/výdej zboží bude probíhat v prostorách areálu společnosti Granofyt.
  2. Zboží v tuto chvíli nenakládáme do vozidel abychom minimalizovali osobní kontakt.
  3. Zákazníkům bez předchozí internetové objednávky doporučujeme, aby si zboží, které chtějí zakoupit vybrali předem na našem e-shopu Granofyt.cz a ověřili si jeho skladovou dostupnost.
  4. Zpracování a doručování internetových objednávek funguje i nadále bez omezení.
  5. Veškeré platby jsou omezeny pouze na bezhotovostní platební styk (platba převodem, platba kartou online, nebo platba kartou na prodejně).

Zároveň žádáme zákazníky, kteří projevují jakékoli příznaky onemocnění, aby nenavštěvovali naší prodejnu a provedli objednávku online přes náš e-shop Granofyt.cz.

Pevně věříme, že vzniklá situace nebude trvat dlouho a brzy se vrátíme ke standardnímu provozu, na který jste zvyklí.

 

Děkujeme za pochopení.
Tým GRANOFYT

Přihlásit odběr novinek